Hýskov v údolí řeky Berounky.

 

Kontaktní údaje

Firma:

Lang technologies, s.r.o.

IČ: 02819007

Puchmajerova 1002

266 01, Beroun - Město

Tel: 777 186 837

e-mail: info@lang-tec.cz

SKYPE: lucielangova

Datová schránka:

tvqg7un

Mediální partner:

PODBRDSKÉ NOVINY

LANG TECHNOLOGIES, s.r.o., IČ: 0819007 - Vítejte - Welcome !!!


VÍTEJTE na tomto historickém webu již od roku 2005!!!

Vážení zájemci, v tuto chvíli pro vás máme nový web  www.lang-tec.com.

E-shop: www.jlshop.cz

Pokud máte zájem o naše produkty, volejte prosím na telefon +420 777 186 837 nebo nám napište na info@jirilang.cz


 

 JL® Obchodní zastoupení:  www.jlshop.cz

 

 Co si u nás můžete objednat?

Osobní stimulátory pro: Vyšší vitalitu. Snižování únavnosti.

Aktivaci firem - Konkurenční výhodu. Zvyšování produktivity a odbytu, GOOD WILL: http://www.tetraktys.cz

Další aktivované produkty:

(Nanožky ®™ ,  Langův aktivovaný krém, Hajánky pro dobrý dětský spánek, čočky na telefon a počítač eliminující následky  elektromagnetických vln, aktivované medailony na krk, vitalizační náplasti...)


Jak funguje Lang – systém, kterým aktivujeme naše produkty


Systém funguje na principu rezonančních nanokvantových technologií.

Princip přenosu: mezi primárním a sekundárním rezonátorem se oboustranně šíří signál s informacemi vibronancí v čase. Primární rezonátory jsou buzené výkonem kvantového generátoru. Okolo sekundárních rezonátorů – antén - se tvoří agens. Tento ve svém okolí působí fyzikálně měřitelné změny. (Dosah vysílání je neomezený. Na kvantové úrovni nejsou ztráty.)

Jak to funguje na člověka (živé tvory, rostliny):

mikroklimatický systém technologií lokálně svým agens vyvažuje globální poškození biosféry okolo přijímače, čímž pomáhá člověku, který ho nosí, vitalizovat organismus (menší elektrický odpor v tkáních totiž pomáhá urychlit látkovou výměnu v buňkách!), snížit únavu, zvýšit produktivitu, snížit vliv elektrosmogu a další civilizační zatížení organismu, likvidovat civilizační problémy, působit blahodárně na psychiku a zdraví.

Jak to funguje na aktivovaný objekt:

snižuje adhezi, zvyšuje elektrickou vodivost, produktivitu, výkonnost, výkon, snižuje: náklady, spotřebu, některá fyzikální namáhání a tím ztráty.

Nanokvantovými technologiemi přenášíme informace:

do malých lehkých, odolných, mobilních  přijímačů programů. Do objektů potřeb a spotřeby - zboží. Díky tomu se zvyšuje užitná hodnota zboží, jeho potřeba i spotřeba.

V čem se lišíme od všech ostatních technologií:

signály jsou vysílané v reálném čase, nonstop. Ostatní technologie používají ve svých stimulátorech tvarové rezonátory a rezonanční záznamy.


V případě vašeho zájmu, prosím kontaktujte regionální obchodní zastoupení firmy a centra JL v Česku a zahraničí, nebo si vytvořte vlastní:

 

Harmonizační centra a obchodní zastoupení JL v České Republice a v zahraničí: www.jlshop.cz

Najdete také vyhledávačem na Facebooku pod názvy:


+ / - .


Žijeme v bipolárním světě. Všichni podléháme zákonům přitažlivosti. Další dimenzi marketingu /neuromarketing/ otevřela také kvantová fyzika. Našimi technologiemi zvyšujeme povrchovou elektrickou vodivost produktů. Jsou tak v opačné elektrické polaritě, než spotřebitelé. Ty se vědomě navzájem elektrostaticky přitahují a působí na spotřebitele příjemně spotřebou + elektrického náboje. Tímto biokybernetickým mechanismem spotřebitele vitalizují. Působí tak „zdravěji“ než je všeobecně obvyklé, tím podporují a směrují jeho rozhodovací procesy. (Změna polarity u některých produktů, zvyšuje jejich účinnost a tím užitnou hodnotu.) Po bezmála dvacetileté komerční praxi, se v běžném životě denně setkáváte s naší produkcí u výrobků různých firem.

"Pomáháme prvním k vítězství."

Nanokvantovými technologiemi JL výrazně zvyšujeme vitalitu a tím konkurenceschopnost. Iontová pohoda zlepšuje fyzické možnosti, mentální výkony, kolektivů i jednotlivců. Dáváme výhodu kolektivům firem v hospodářské soutěži. Zlepšujeme funkci a užitnou hodnotu jimi vyráběným výrobkům. Zlepšujeme výkonové parametry jejich strojů a zařízení. 

S účinky aplikací kvantové technologie JL, se setkáváte na ulicích u vašich sousedů, konkurentů i soupeřů.

Ve firmách, obchodech, zboží, třeba, jako tajné zbraně v konkurenčním boji.

Pomáháme zdravotně postiženým skupinám i jednotlivcům, ke zlepšování jejich zdraví.

Viz: Experimenty s technologií a Fotogalerie.

Operační program: Vzdělávání pro konkurenceschopnost. ČKVŘ Jakub Vágner lang a vagner Asociace výzkumných organizací. NYAS SEBIT 2009 Podnik Fair Play 2008 Podnik Fair Play 2008 PODNIK FAIR PLAY 2008 A.Bárta a V.Korček. První brýle ( z majetku Pana Jiřího Langa) ze sbírky dioptrických brýlí Oční kliniky Lexum pod názvem Dejme brýle Africe již doputovali do Afriky. Jiří Lang a dr.Phanuel Osweto, duchovní CČSH v Keni http://www.sisyfos.cz/ http://www.jointline.cz/ http://www.rajtricek.cz/inshop/ http://www.bolivashlava.cz/ GAPA MB, s.r.o. http://www.ckvr.eu http://www.fordchar.cz/ Meduňka Kříž sv. Jiří www.aventurin.cz www.lehatko.cz FWDS Europe, a.s. http://www.autotrakcnilehatko.vyrobce.cz/info.htm Apto Group, s.r.o. www.sisyfos.cz